Bel ve Sırt Ağrısı Metinleri

Kendinizi Havalarda Hissedin

Mastercare Inversion Table ile kendinizi havalarda hissedeceksiniz ! 

Mastercare size en rahat şekilde hareket etmeniz için en uygun şartları sunuyor. Çünkü Mastercare’in 15 ve 30° ayarlanabilir ve silindir üzerinde hareket edebilen yatak kısmı bu olanağı sunmaktadır. 

Mastercare ile max.30°’ lik bir eğimle omurganızın yumuşak bir esnemeyle rahatladığını hissedersiniz. İnsanlar dik yürümeye başladıklarından beri, yer çekimi ile ilgili sorunlarla karşılaştı. Mastercare ile bu doğal düşmanı kendinize, yaşlanana kadar dost edinebilirsiniz.

Devamını oku...
 

Bilgisayar başında !

Hergün bilgisayar başında saatlerce yaptığınız çalışmaların, zavallı sırtınızda ne kadar çok sıkıntı yarattığını herhalde çok iyi biliyorsunuz.

Bu durum omurganızın normal konumunun dışında bir şekil alması ve saatler boyunca omurga kanallından geçen sinirlerin baskı görmesi, tüm vücudunuzun sistemlerinde arıza ve ağrıların oluşmasına neden olur.

Bunu önlemek artık kendi elinizde..

Devamını oku...
 

Sportif Performans İçin Mastercare

619-inversion-table-ile-mide-ve-bel-formu-15

Omurganızın, eklem yerlerinizin ve bağ dokunuzun hayat boyu vücut ağırlığıını taşımakta olmasının yanı sıra, uyguladığınız spor branşı itibariyle antrenmanlarınızda birlerce ton ağırlık kaldırmaktasınız. 

İnsanlar tüm yaşamları boyunca, sportif faaliyetler ve egzersizleri adeta yaşamlarının bir parçası haline getirmek arzusundadırlar. Bu amaçla, gerek sağlıklarını daha iyi duruma getirme, gerekse daha üstün form ve estetik kazanma açısından, her türlü egzersiz ve sistemleri deneyip, kullanmaktadırlar. 

Omurganızın, eklem yerlerinizin ve bağ dokunuzun hayat boyu vücut ağırlığıını taşımakta olmasının yanı sıra, uyguladığınız spor branşı itibariyle antrenmanlarınızda birlerce ton ağırlık kaldırmaktasınız.

Devamını oku...
 

Yorgun veya Stresli misiniz ?

Mini Mastercare Inversion Table ile strese son

İşlevi büyük Mini Mastercare Eğimli Traksiyon cihazı ile tüm sıkıntı ve ağrılarınıza, günde sadece birkaç dakika ile son verebilirsiniz.

Devamını oku...
 

Belimiz neden ağrır ?

Sebep ne olursa olsun, bel ağrısının oluşmaması, oluşmuşsa hızla düzelmesi ve düzeldikten sonra tekrarlamamasını sağlamak yaşam kalitesi için çok önemlidir. 

Vücut ağırlığının gittikçe artması, hareketsizlik, mide ve bel bölgesinde biriken lüzumsuz yağlar, omurların sıkışmasına  ve bölgedeki sinirlere baskı  yapmasına neden olur. Sonuçta sırtın alt bölgesinde ağrı meydana gelir.

Bel ağrısının, disklerin aşınması, arthirit, fıtıklaşmış disk, yaralanma, yırtık kas  veya kirişler gibi sayısız nedenleri vardır.

Günlük yaşamımızda yaptığımız aktivitelerden hangisi bele zararlıdır ?

Devamını oku...
 

Beliniz mi Ağrıyor ?

Bel ve Sırt Ağrılarını önlemek kendi elinizde

Devamını oku...
 

Mastercare Bel ve Sırt Koruma Sistemi Nedir ?

 Hangi meslekten olursanız olun omurganız gün boyu baskı altındadır.
Yaşam boyu omurga ve hareket sistemi sağlığınızı koruyup,
bel ve sırt ağrılarını önleyebilmeniz için, evinizde,
ofisinizde veya sağlık kuruluşunuzda mutlaka Mastercare Inversion Table bulundurun.

Devamını oku...
 


Sayfa 2 / 2