Mini Model

Mini Mastercare ile yaşam kalitenizi yükseltin


Niçin Mastercare Mini Almalısınız ?

İsveç’te ünlü tıp doktoru ve fizyoterapistlerin, omurga ve eklem yerlerinde meydana gelen baskıları gidermede, yıllar süren tecrübe ve araştırmaları, 15 derece eğimde yapılan doğal terapi egzersizlerinin, bu sorunları gidermede son derece etkili olduğu sonucunu vermiştir.

Mastercare Mini Inversion Table’ın günde sadece birkaç dakikalık basitçe kullanımı ile, sırt ağrıları, stres, omurga ve eklem yerlerinde ki sorunlar tamamiyle ortadan kaldırılabilmektedir.

Ayrıca bu kullanımla “pelvis” (kalça) de oluşan gerginlik ve yorgunluk da giderilmektedir.
Mastercare Mini bütün bunlarla birlikte, kas spazmları, bilhassa boyun, omuz,diz ve kalçalarda oluşan sorunlarda da bire bir etkilidir. Aynı zamanda sinir köklerindeki baskılar ve bunun en çok hissedildiği “Siyatik” sorunlarını da çözmektedir.

Özellikleri :

Ev veya ofis ortamında profesyonel kullanım tarzına uygun, yatay konumda ve 15 derece eğimde bloke edilebilen, hareketli sırt platformu ve ayarlanabilir ayak takma aparatları ve tümüyle sağlam ve güvenilir mekanik konstrüksiyona sahiptir.

Yükseklik : 124 cm, Genişlik : 53 cm.  En : 21 cm.

Garanti Süresi : 2 yıl

Piyasada diğer Inversion ( Eğimli ) traksiyon cihazları varken neden MASTERCARE MINI INVERSION TABL’ı tercih etmeliyiz ?

Çünkü, Mastercare Mini Inversion Table’ın patentli ve tıbben onaylı özelliği bunda çok önemli rol oynamaktadır. Bu sistem, sırt döşemesi hareketli platform ile, doğal ve basitçe uygulanabilen egzersizleri, en faydalı eğimde ve kontrollü olarak uygulamaya olanak vermektedir. Burada uygulanan 15 derece eğim en faydalı ve güvenli bir çalışma açısıdır.

Diğer bütün traksiyon cihazlarında bu özellik olmadığı için, ani ve kontrolsüz baş aşağı konumda yapılan egzersizler, bölgeyi etkileyen şiddetli gerilmeye neden olur ve bu da sağlıklı bir durum değildir..

Bu nedenle, inversion table ile terapi amaçlı yapılan tüm egzersizlere başlamadan evvel bunun göz ardı edilmemesi, ve yatay konumdan uygun eğime kademeli ve yavaşça geçilmesi de son derece önemlidir.

Bununla birlikte traksiyon egzersizlerine uygun ve rahat bir antrenman giysisi ile başlamak da oldukça önemlidir.

Kullanıcının çalışma esnasında Mini Mastercare Table ile tamamen bütünlemiş olarak egzersizleri uygulaması da bir diğer önemli husustur.

Boy ayar çubuğunun tam boya göre ayarlanması ve kan dolaşımının olumsuz etkilenmemesi ve baş dönmemesi için , 15 derece eğime yavaşça geçilmesi gereklidir.

Tabii ki baş aşağı konumda uzun süre kalmak başınızda kan toplanmasından dolayı baskı ve gerginlik yaratabilir. Bu durumda, yavaşça yine yatay konuma gelip, normale dönünceye kadar yatay konumda egzersizlere devam edip, tekrar çalışmanızı devam ettirebilirsiniz.

Çalışmanızda dikkat edeceğiniz bir diğer önemli husus, tüm vücut ağırlığınızı ayaklarınız, ayak bilekleriniz, kalça eklemlerinizde hissedeceğiniz için, egzersizleri aşırı zorlama olmadan, rahatça ve sorunsuzca, esnek bir şekilde uygulamanızdır.

Egzersizleri uyguladığınız 15 derecelik eğimli ve hareketli sırt döşemesi, bu çalışmadan verim alabileceğiniz en uygun ve faydalı bir özelliktir.  

Traksiyon egzersizlerinde tıbben onaylı en verimli eğim derecesi olan bu 15 derece’nin birkaç milimetre fazlasına dahi gerek olmaz. Bu 15 derecelik eğim, size çok rahat bir hareket serbestisi ve konforu sağlayarak, amacınıza en etkili ve risksiz ulaşmanızı sağlar.

 

 

  

 

 

Çabuk İletişim :0535 335 86 84

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir