Bel-Sırt-Eklem Ağrılarını Kolayca önleyebilirsiniz

e-Posta Yazdır PDF

 Türkiye Genel Distribütörlüğünü yürüttüğümüz, dünyaca ünlü İsveç Mastercare Back A Traction Sistemi size tanıtmaktan mutluluk duymaktayız.

 Mastercare Back A Traction Sistem, Bel- Sırt - Eklem yeri, omuz, boyun ve kas ağrılarını, vücut ağırlığını kullanmak suretiyle 15 ve 30 derece eğimde ve hareketli platformda yapılan doğal traksiyon egzersizleriyle gideren,postür sorunlarını çözen, aynı zamanda sinir kökleri ve pelvis üzerindeki gerginlik ve baskılan, ayak bileği, diz - kalça fonksiyon bozuklukları, siyatik ve spazmları, günün yorgunluğunu ve stresi ortadan kaldıran, dünyaca ünlü tıbben onaylı doğal bir traksiyon sistemidir.

 ISVEC "MASTERCARE - THE SWEDISH BACK CARE SYSTEM, Inversion Table Cihazları, gerek Profesyonel Standart, gerekse Mini Modellerinin, bireysel, sağlık, sanayi kuruluşları ve spor tesisleri olmak üzere birçok farklı alanda kullanımları memnuniyet verici sonuçlarla, kullanılmaktadır.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgileri iletmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, bire bir görüşebilmek ümidiyle saygılarımızı sunarız.

 

EROL UĞUR

 

Int.Master Sports Educator

 

SPORTMERKEZİM

SPORTS EDUCATION CONSULTING

MASTERCARE – TURKEY


Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


0535 335 86 84

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: Cuma, 02 Mart 2018 13:12